Datum: 19.07.2012

Vložil: Na kole dětem Vysočinou

Titulek: Re: na kole dětem

Dobrý den,
Díky za zprávu, jsme rádi, že zvažujete účast v letošním ročníku. Stejná trasa se určitě nepojede, oproti loňské trase dojde k určitým změnám. Nicméně průjezd městy Telč, Třešť a Jihlava zůstává zachovaný.
Co se týče Telče, chápeme, že může být pro někoho z ruky. Na druhou stranu zde ale máme možnost slavnostního startu i cíle přímo na náměstí (v Jihlavě je v ten den na náměstí akce, takže by bylo komplikované spojit ji s cyklojízdou a pro celkovou logistiku akce by to bylo mnohem náročnější).
Vloni se cyklojízdy zúčastnili i cyklisté z jiných krajů (např. Jihomoravský, Pardubický atd.). Poměrně dobře se navíc osvědčila vzájemná domluva účastníků a spolujízda v autech.
Je nám líto, že nemůžeme uspokojit všechny, nicméně při výběru vhodné trasy je třeba zohlednit celkovou délku a náročnost trasy tak, aby byla sjízdná pro co možná nejvyšší počet účastníků, stavební práce na silnici, které by znemožňovaly průjezd pelotonu, bezpečnost účastníků a hustotu silničního provozu, sjízdnost trasy pro velociped pana Josefa Zimovčáka a v neposlední řadě i doporučení PČR a povolení příslušných úřadů.
Díky za pochopení.

Přidat nový příspěvek