2014

NA KOLE DĚTEM VYSOČINOU 2014

Čtvrtý ročník projektu Na kole dětem Vysočinou 2014 skončil. Máme za sebou čtvrtou cyklojízdu napříč Vysočinou, kdy na tři stovky cyklistů překonalo 80 kilometrů terénních vlnek v malebné krajině Vysočiny. Všichni svojí účastí podpořili správnou věc. Odměnou jim byla jízda v pelotonu, což byla pro mnohé první zkušenost a obrovský zážitek. Děkujeme všem za účast a podporu.

Velké poděkování patří kraji Vysočina, městům a obcím Telč, Třešť, Jihlava, Batelov a Řásná, které ze svých fondů uvolnily finanční prostředky na organizaci a pro příjezd pelotonu připravily přivítání, kulturní program a občerstvení.

Obrovské uznání a poděkování si zaslouží všichni sponzoři, partneři a dárci za finanční, materiální a technické zázemí akce.

Ohromné díky patří policii ČR a MP Jihlava, které se po celou dobu jízdy pečlivě staraly o bezpečnost všech zúčastněných a bez kterých by cyklisté nemohli vyrazit.

Dále musíme poděkovat všem, kteří si zakoupili tričko či náramek, nebo přispěli dobrovolným startovným do kasičky.

Přispěním všech se podařilo získat částku 70 918 Kč, z níž polovina poputuje na dětské oddělení Jihlavské nemocnice a druhá část do Nadačního fondu Josefa Zimovčáka Na kole dětem, který financuje rekondiční pobyty dětí po náročné onkologické léčbě.

Fotogalerii z akce najdete na  www.nakoledetem.cz/fotogalerie/fotografie-z-partnerskych-akci/na-kole-detem-vysocinou-2014

Děkujeme a počítáme s vámi i v roce 2015.