Poděkování

13.09.2012 14:31

Druhý ročník dobročinné cyklojízdy Na kole dětem Vysočinou skončil a my doufáme, že jste si z cyklojízdy odnesli také tolik pozitivních pocitů, jako my. Patří vám všem velký dík za tak vysokou účast (na 250 cyklistů a 1 koloběžkář), bez vás by se celá akce nemohla uskutečnit :)

Další poděkování patří všem, co nad akcí převzali záštitu. Také partnerům cyklojízdy, kteří se značnou měrou podíleli na pomoci s organizací, přípravami a hladkém průběhu akce, dále pak PČR, která zajistila perfektní doprovod pelotonu a postarala se tak o naši bezpečnost, a samozřejmě panu Josefu Zimovčákovi a jeho týmu, který přijal pozvání k nám na Vysočinu a podpořil náš projekt.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat partnerským firmám - díky jejich finančním darům bude spolu s dobrovolným startovným a dobrovolným vstupným jak na účet pediatrického oddělení Nemocnice Jihlava, tak na účet nadačního fondu Na kole dětem zasláno 21 009,50 Kč.

 

A co teď? Nezbývá, než začít pomalu připravovat příští ročník cyklojízdy, který bude snad natolik vydařený, jako ten letošní.